Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi


Internet üzerinden https://www.g-besin.com adresli web sitemize (“ Site”) üyelik için istenilen Üye(lik) Bilgilerini ve tespit edeceğiniz şifreyi girmeniz, belirtilen onay ve/veya izinleri vererek [Üyeliği Tamamla] v.b. butonuna basmanız yeterlidir. İsim, elektronik posta adresi/cep telefonu numarası ve diğer zorunlu bilgileri doğru, eksiksiz ve hatasız girmenizi özellikle rica ederiz; bir hata fark ederseniz düzeltiniz. Üyelik işleminin tamamlanmasından sonra fark ettiğiniz eksiklik/hataları ise Site’deki Hesabım bölümünden düzeltebilir veya
belirtilen iletişim bilgilerimizden Şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz her zaman yukarıda belirtilen iletişim kanallarından Şirketimize yapacağınız sözlü veya yazılı bildirim ile, hiçbir gerekçe göstermeksizin ve ceza ödemeksizin üyeliğinizi sona erdirebilirsiniz.


Aşağıdaki Durumlarda Üyeliğiniz Tarafımızdan İptal Edilir
1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
3 - Sisteme veya Şirketimizin ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa. Şirketimiz ve Sitemizde üye-müşteri bilgilerinin gizliliği, korunması, işlenmesi-kullanımı, ticari elektronik iletişimler ve diğer hususlarda işbu Kullanım Koşulları- Üyelik Bilgilendirme Sözleşmesi’nde belirtilen esaslar ve Sitemizde yer alan yasal metinler geçerlidir. Üyeler tarafından verilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler bilgi ve işlemin mahiyetine göre Şirketimiz veya ilgili kuruluşca sistemlerde ve internet altyapısında alınmıştır. Sitemizi kullanımlarınızda tüm kredi kartı işlemleri ve onayları Şirketimiz'den bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı "şifresi" gibi bilgiler Şirketimiz tarafından görüntülenemez ve kaydedilmez).
• Sitemiz ile ilgili her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda; Şirketimizin anlaşmasına göre diğer üçüncü şahıslara ait olanlar hariç; tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Şirketimize aittir.
• Üyelerin Sitemizden veya Sitemizde link verilen diğer sitelerden / mobil uygulamalardan edindikleri bilgiler, taraflarına elektronik iletişimi yapılan bilgilendirme, tanıtım ve reklamlar, keza her türlü öneriler çerçevesinde aldıkları kararlardan, bunlara göre yaptıkları her türlü işlem ve uygulama ile sonuçlarından üyeler sorumludurlar.
• Üyelerin belirtilen suretler ile bilgilenmeleri ve/veya taraflarına yapılan iletişimler, bilgilendirmeler, tanıtım ve reklamlar neticesi bir ürün/hizmet satın alması söz konusu olursa anılan işlem ayrıca ve kanuni usulünce yapılacak tüketici sözleşmesine tabidir. Tüketici sözleşmesi kendi şartlarında ve tarafları arasında uygulanır. Sitemizden alışverişlerinizde, her işlem sırasında göreceğiniz sipariş ön bilgilendirme formu-mesafeli satış sözleşmesi şartları(da) geçerli olacaktır.

  • Sitemiz üzerinden yalnızca tüketicilere kişisel tüketim amacına yönelik olarak ürün satışı yapılmakta olup, hiçbir şekilde toplu satış gerçekleştirilmemektedir. Üye de,web sitesi üzerinden yapmış olduğu alışverişin kişisel kullanıma yönelik bir alışveriş olduğu kabul eder.
  •  Siteye üye olmakla 18 yaşında veya daha büyük olduğunuzu ve başvurunuzda sağlanan bilgilerin gerçek, doğru ve eksiksiz olduğunu kabul etmiş olursunuz.
  •  Web sitesinde satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca web sitesi üzerinden yapılan satışlarda geçerlidir.
  •  Kullanıcı işleminin kesintiye uğraması, silinmesi, kaybolması, işlemde gecikme yaşanması, bilgisayar virüsü kapılması, izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, hırsızlık, kayıtların değiştirilmesi veya kullanılması hususunda hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu risklerden kaçınmak amacıyla gerekli önlemlerin alınması, kullanıcının sorumluluğundadır.
  •  Kullanıcı Üye, üyelik ile birlikte sahip olduğu kullanıcı adı ve şifresi gibi bilgilerin güvenliğinden sorumludur. Üyenin buna aykırı hareketinden kaynaklanan her türlü zarardan üye sorumlu olup bu tür kullanımlardan kaynaklanan her türlü hukukî/idarî/cezaî sorumluluk münhasıran Üye’ye aittir.
  • Şirket kendi takdirine bağlı olarak Site aracılığıyla sunulan hizmetleri ve satışa sunulan ürünleri dilediği zamanda ve şekilde değiştirebilir, sınırlayabilir veya sonlandırabilir.

Bu kapsamda Üyenin Site’yi kullanım imkânlarının herhangi bir şekilde kısıtlanmış veya sona ermiş olması, Üye’ye herhangi bir talep hakkı vermez.

Şirketimiz yukarıdaki konularda ve üyelerine sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar; bu değişiklikler Şirketimizce
Siteden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur; tüm kampanyalar duyuruda belirtilen şartlara tabidir.
Tüm bu konularda ek bilgi almak için Şirketimize danışabilirsiniz.

 

 


Ticaret Ünvanı: Annebar Gıda Tekstil Lojistik Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi
Adresi : Saray Mahallesi, Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi Cessas Plaza 2. Blok NO: 4/10
Ümraniye / İstanbul, Türkiye
Telefon : +9 (0) 216 687 09 68
E-Posta: [email protected]
MERSİS NO: 0070057413800001

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR