Sıkça Sorulan Sorular

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Sepetinizdeki ürünleri satın almak istediğinizde ÜYELİKSİZ DEVAM ET butonuna tıklayarak üye olmadan satın alma yapabilirsiniz. 

Siparişimin elime ulaşması ne kadar sürer? 

Siparişiniz 1 İŞ GÜNÜ içerisinde kargolanır. Kargolandıktan sonra teslimat süresi ortalama 3 iş günüdür.

Türkiye’nin her yerine gönderim yapıyor musunuz?

Aras kargo ve Sendeo kargo başta olmak üzere çok sayıda kargo şirketiyle anlaşmalı olarak çalışıyoruz. Kargo firmalarının Türkiye içerisindeki tüm dağıtım noktalarına gönderim sağlıyoruz. Ancak teslimat istediğiniz adrese sadece belirli bir kargo teslimat yapıyorsa (Sadece PTT kargo ile teslimat yapılan çok küçük yerleşim merkezleri vb.) sipariş vermeden önce 0850 888 86 49 no’lu Whatsapp destek hattımıza danışmanızı öneririz (Web sitemiz üzerinden de ulaşılabilir).

Kuzey Kıbrıs’a gönderim yapıyor musunuz?

Şu an için Kuzey Kıbrıs’a kargomuz bulunmuyor.

Yurt dışına satış yapıyor musunuz?

Web sitemiz üzerinden yurt dışına satış ve kargolama yapılmıyor. Amazon Avrupa mağazamızdan Avrupa satışına 2022 Temmuz ayında başlanacak.

Gluten alerjisi olanlar ve çölyak hastaları için uygun mudur?

İçeriklerimiz gluten içermez ancak üretim bandı eser miktarda gluten içerebileceğinden bilhassa çölyak hastalarına önerilmez. Ürün glutensiz ibaresine sahip değildir.

Kargo gizliliği var mı?

Siparişleriniz anonim kargoda, gizliliğe azami önem verilerek kargolanır. Ürün içeriğinin dışarıdan anlaşılması mümkün değildir.

Doktor reçetesi/tavsiyesi/ kontrolü gerekir mi?

G-besin hiçbir kimyasal, toz takviye, bitki vb. içermeyen %100 gıda ürünüdür. Brezilya Fındığı, arı sütü gibi çok güçlü, tüketim kontrolü gerektiren gıdalar içerse de hiçbir içerik tek başına G-besin’in taşıyıcısı değildir. G-besin, gerekli besin değerlerini bu dengeye dikkat etmek için tam 19 farklı besin içeriğiyle sağlar. Doz aşımı, yan etki gibi riskler içermez. Ancak belirli gıda ve gıda gruplarını tüketmenizin sakıncalı olduğu diyabet, sindirim hastalıkları vb. bir kronik rahatsızlığınız varsa içerik ve besin değerleri tablomuzu doktorunuza danışmanızı öneririz.

Diyabetliler için uygun mudur?

G-besin ilave, rafine şeker içermez. Bal ve kuru meyve kaynaklı doğal şeker içeriği bulunur. Dengeleyici olarak da tarçın içerir. Diyabet için geçerli tek bir reçete olmadığından diyabet hastalarının içeriğimizi doktorlarına danışarak tüketmeleri önemlidir.

 G-besin’lerimi nasıl saklamalıyım?

Tıpkı bakliyatlarınız gibi kuru ve serin ortamda saklamanız önerilir. Kiler ve mutfak dolapları idealdir. Kuruma yapabileceğinden buzdolabında saklamanız önerilmez.

G-besin’i nasıl tüketmeliyim?

G-besin bir yiyecektir. Çikolata topları gibi ısırılarak yenir.

G-besin kilo aldırır mı? Zayıflatır mı?

G-besin’in içeriğinde kilo aldıran ya da zayıflatan bir etken madde bulunmuyor. Adedinde sadece 37 kalori bulunur. Son derece besleyicidir.

Siparişimden vazgeçtim iptal ettirebilir miyim? 

İptal isteğinizi 0850 888 86 49 nolu Whatapp hattımıza bildirebilirsiniz. Ürünün kargo çıkışı sağlanmadıysa iptalinizi takip eden 24 saat içerisinde ücret iadeniz gerçekleşir. Kargo çıkışı yapıldıysa ürünün iade edilmesi gerekir. 

Sipariş ettiğim ürün eksik veya arızalı olarak geldi, ne yapmalıyım? 

 

Tüm paketlerimiz zarar görmeyecek şekilde, korunaklı ambalajında, kalite kontrol aşamalarından geçerek kargolanır. Teslim alırken kolinin kargolama sürecinde zarar gördüğünü fark ederseniz kargo yetkilisine tutanak tutturulup, siz ve kargo yetkilisi tarafından imzalanması gerekmektedir. Sonrasında ürünü tekrar satılamayacak şekilde iade etmeniz mümkün olmayacağından teslim alırken kontrolü önemlidir. G-besin’in kırılır içeriği olmadığından ürünün mührünün kırılıp içeriğine ulaşılması gibi durumlar dışında ürünün zarar görmemiş olacağını hatırlatırız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR