G-BESİN HAKKINDA

G-BESİN NEDİR ?

AG-besin, tam 19 içerikli, kadın odaklı akıllı Fonksiyonel Besindir. Annebar reçetesi ile Koç Holding Divan Grubu tesislerinde üretilir. Harvard Üniversitesi Harvard Nurses' Health Study (NHS Araştırması) başta olmak üzere dünyada referans kabul edilen bilimsel araştırmaların sonuçları doğrultusunda geliştirilmiştir. Alınması gereken besin ve besin değerlerini, olması gerektiği gibi, toprakta yetişen besinleri yiyerek almayı sağlar. Takviye, etken madde, kimyasal, koruyucu, aroma verici vb. hiçbir katkı içermeyen %100 gıda ürünüdür.

NURES’S HEALTH STUDY

Harvard Nurses' Health Study (NHS) araştırmasının çıkış noktası doğum kontrol haplarının uzun dönem sağlığa etkisi olup olmadığı üzerineydi. Araştırma ilerledikçe dünyanın en büyük yaşam tarzı, sosyal ve biyolojik faktörleri araştırmasına dönüştü. Harvard Üniversitesi Amerika çapında 18.000 hemşire seçti. Yıllar boyunca sağlık durumları, beslenmeleri, günlük hareket alışkanlıkları üzerine ayrıntılı raporlar verdiler. 1989-2008 yılları arasında 80 milyon bit data elde edildi. Nurses' Health Study / The Fertility Diet olarak bulguları yayınlandı.

NHS BULGULARI
BESLENME FAKTÖRÜ ÖZETİ

Doymamış bitkisel yağlar, bitkisel protein, yavaş sindirilen karbonhidratlar, B vitaminleri, çinko, magnezyum, kalsiyum, selenyum, potasyum, e vitamini gibi mikro besinleri içeren bitkisel gıdalar tüketilmeli. Folik asit ve demir gıda takviyesi olarak alınmasının dışında günlük yenilen gıdalardan folat ve heme olmayan demir alımı olarak eklenmeli.

G-besin tüm bu besin değerlerini medikal araştırmaların etkili olduğunu ortaya koyduğu arı sütü, maça kökü gibi süper besinleri de kullanarak bitkisel gıdalardan alınmasını. Gerekli besin ve değerleri her gün pratik, etkili ve lezzetli bir formda düzenli olarak almayı sağlıyor.

19 +

İçerikli Süper Besin